Tamil Adult Stories, video, tamil naked pictures TamilPit – The Adult Palace Tamil Scandal

Reset TamilPit – The Adult Palace homepage

அசைவ நகைச்சுவை நேரம்! சிரி! சிரி! சிரி!

1) கணிதப் பேராசிரியர் ஒருவர் தன் மனைவிக்கு மின்னஞ்சலில் (e-mail) இப்படி ஒரு செய்தி அனுப்பினார்: — “உனக்கு 54 வயதாகிவிட்டது. இந்த 30 வருஷமாக உன்னை மட்டுமே ஓத்து ஓத்து எனக்கு அலுத்துவிட்டது. எனவே இன்று என் 18 வயது மாணவி ஒருத்தியுடன் ஜாலியாக இருக்கப் போகிறேன். நாளை சந்திப்போம்.” அடுத்த அரைமணி நேரத்தில் மனைவி e-mail அனுப்பினாள். — “நீங்களும் நானும் ஒரே வயதுதான். அதனால் நானும் அடுத்த வீட்டிலுள்ள 18 வயதுப் பையனை என்னோடு ஜாலியாக இருக்க அழைத்துள்ளேன். நீங்கள் கணித வல்லுனர் தானே? அம்பத்திநாலு பதினெட்டில் முழுதாகப் போகாது. எவ்வளவு முயன்றாலும் மூன்றில் ஒரு பகுதிதான் போகும். ஆனால், பதினெட்டு அம்பத்திநாலுக்குள் மூணு தடவை போகுமே!”

2) தன் மனைவியின் பிறந்தநாளன்று வெளியூரிலிருந்த அந்தக் ஈயாக் கருமியான கணவன் அவளுக்கு பிறந்தநாள் பரிசாக ஒரு காசோலை (cheque) அனுப்பினான். அதில் ‘தொகை’ என்ற இடத்தில் “உன் புண்டையில் ஆயிரம் முத்தங்கள்” எனவும் கையொப்பம் இடும் இடத்தில் “உன்னை ஓக்கத் துடிக்கும் சுண்ணி” எனவும் எழுதியிருந்தது. மனைவி அவனுக்குக் கடிதம் எழுதினாள்: — நீங்கள் அனுப்பிய காசோலையை நான் நேற்று நம் மாடியில் குடியிருக்கும் வங்கி அதிகாரியிடம் கொடுத்து அந்தத் தொகையை எனக்காகப் பெற்றுத் தருமாறு கேட்டுக்கொண்டேன். மேலும் அவரிடம் “ஆயிரமும் ஒரே நேரத்தில் வேண்டாம், தினத்துக்குப் பத்தாகக் கொடுங்கள்” என வேண்டிக் கொண்டேன். அவரும் சம்மதித்துவிட்டார். நேற்று மாலையே முதல் பத்தையும் கொடுத்தார். இவ்வளவு அருமையான பிறந்தநாள் பரிசு அனுப்பிய உங்களுக்கு எங்கள் இருவரின் நன்றி.

3) சொலவடை: “கைக்கெட்டியது வாய்க்கு எட்டாமல் போச்சே.” அதற்குக் காரணம் சொன்னான் அந்த அறிஞன்: “அவனவன் வாய்க்கும் எட்டியிருந்தா பாதிப்பசங்க கல்யாணமே பண்ணிகிட்டிருக்க மாட்டாங்க!”

993 Comments

 1. xhlvwang says:

  xhlvwang

  boots for women tory burch new air jordan 17 xvii mackage romane coat michael kors satchel dillards tickets moncler gerbois puffer coat black hair oakley gascan sunglasses strap

 2. maglie calcio bambino

  \n \n fotbollströjor barn \n \n \n \n \n fodboldtrøjer børn \n \n \n \n \n fotballdrakter barn \n \n \n

 3. terrysammons says:

  terrysammons

  kd 8 awesome pg county air jordan 18 retro for sale location air jordan future gamma low jordan 7 black pink fire coach leather wristlet kawann short 99 jersey jersey

 4. maglie calcio a poco prezzo

  \n \n fodboldtrøjer \n \n \n \n \n maglie calcio \n \n \n \n \n fodboldtrøjer \n \n \n

 5. ispardmore says:

  ispardmore

  air jordan retro 12 kvinners svart hvit femminile adidas superstar royal blu mens nike roshe run speckle orange gold air jordan retro 5 brojo p煤rpura air jordan b mo amarillo cielo azul all black north face hoodie

 6. nike shox current red sky blue

  michael kors wallets python continental large brown kvinners air jordan retro 6 gull oransje air jordan reveal bianca grigio air jordan super fly silver yellow nike kobe 10 elite azul rojo air jordan retro 12 amarillo blanco

 7. fußballtrikot kinder

  \n \n fotballdrakter \n \n \n \n \n maglie calcio bambino \n \n \n \n \n billige fotballdrakter \n \n \n

 8. langbenlang says:

  langbenlang

  nike free flyknit 5.0 clearance door blue grey womens nike free 4.0 v3 shoes roshe run type schuhe nike hyperdunk 2014 white nike hyperfuse pink yellow womens nike free running shoes shoes oakland raiders reebok hat

 9. oakley sunglasses jupiter carbon fiber

  womens adidas nmd runner orange spain air jordan 9 cleats for salg ray ban rb3016 classic clubmaster upgrades san diego padres brown hat yellow womens nike free 7.0 shoes nike air max 95 jacquard azul blanco

 10. burayagidin says:

  burayagidin

  nobis yatesy parka nike roshe run black pink footlocker links of london friendship bracelet online nspcclinks of london necklacesliverpool nike foamposite whiteout the game north face denali hoodie womens xl unique pandora charms

 11. air jordan retro 14 enfants rose vert

  nike air presto mid gold silver nike air max 90 nero and bianca spots 175 aviator sunglasses from ray ban nike san diego chargers 30 ronnie brown limited navy blue team color jersey adidas superstar supercolor nike air max navigate white grey orange

 12. nike air max invigor womens blue yellow

  nike kd 6 mens mens nike baltimore ravens 79 ronnie stanley elite green salute to service nfl jersey nfl womens nike new york jets 80 wayne chrebet green name number logo pullover hoodie air jordan 12 olive gr眉n yarn under armour curry 4 green germany…

 13. silver purple mens asics gel kayano 21 shoes

  air max 95 all black blackout nike cortez svart bronze nike air max direct womens green orange v neck polo t shirts for hombres nfl andrew whitworth womens blackcamo 77 los angeles rams nike salute to service t shirt roshe run galaxy adidas

 14. tatilblogu says:

  tatilblogu

  nike air max lunar 90 gull gul mennns nike huarache utility lilla oransje nike air max 95 s酶lv rosa air jordan ultra fly amarillo naranja blue lime green coach shoulder bag air jordan retro 4 mint green white

 15. sguerradesign

  mens asics gel noosa tri 9 grey blue adidas neo lazy rosado negro nike kobe icon negro p煤rpura womens black and grey north face jacket nike zoom structure 18 dam盲nner silber blau nike hyperdunk flyknit r酶d

 16. virgocity says:

  virgocity

  black versace belt womens nike kobe 12 orange germany ugg tall bailey bow black pink adidas tubular defiant air jordan jumpman h mens yellow red toronto blue jays all star game hat

 17. introtecint says:

  introtecint

  ray ban rb3016 51 bvlgari 18k necklace nike lebron 14 gold pink mackage satchel diaper usage the north face denali jacket cheap uk prada canvas belt

 18. autosasart says:

  autosasart

  nike black womens demario davis backer nfl 56 new orleans saints pullover hoodie tutti argento air max 1 adidas climacool ride ii bianca blu mens big pony polo purple pink air max 90 for vente online ralph lauren shirts gr氓 hvit

 19. pecanfirewood

  giants 9 matt williams grey flexbase authentic collection road stitched mlb jersey nike kobe 9 influence nfl pittsburgh steelers color rush limited antonio brown mens football jersey cheap nike free tr fit womens orange femminile nike kd 8 rosso nero n…

 20. unirlisboa says:

  unirlisboa

  the north face denali fleece hoodie air jordan jumpman rosa orangen nike flyknit lunar 3 kvinders hvid bl氓 hommes nike roshe run hyp tout rose under armour antler cap femmes nike air huarache nm tout oranger

 21. allthatspool says:

  allthatspool

  josh bellamy youth limited orange jersey nike nfl chicago bears vapor untouchable alternate 15 adidas zx 750 39 kobe 10 purple green adidas football shoes 2018 air jordan retro 10 doernbecher for vendita near me mychal rivera 81 jersey jersey

 22. north face gore windstopper hat

  womens nike cortez green grey nike air force 1 lv8 vt sort nike kd 7 himmelen bl氓 oransje nike zoom pegasus 33 kvinners gr氓 hvit nike roshe run army gr酶nn camo nike air max tailwind 6 gris p煤rpura

 23. strongtowercf

  oakley split jacket sunglasses links of london childrens bracelet nike lebron 14 gold pink mackage messenger quick 2017 north face jacket insert table prada aviator sunglasses 2011

 24. nike lebron ambassador 9 cielo blu viola

  kvinders air jordan retro 11 gul hvid adidas neo skate nero blu nike zoom structure 20 womens yellow green nike kobe 11 s酶lv lilla nike zoom winflo 2 kvinners rosa s酶lv nike free tr fit 3 print black white

 25. foradocasulo says:

  foradocasulo

  nike hawks 12 taurean prince black nba swingman icon edition jersey nike hombres air huarache mid armada azul nike air presto essential bianca queen air jordan 4 gs a buon mercato youth nike new york giants 92 michael strahan red alternate vapor untouc…

 26. emcetolerie says:

  emcetolerie

  majestic majestic new york yankees longline mesh vest exclusive to asos coach willis bag 9927 maschio nike roshe run floreale grigio oro hommes asics gel quantum 360 oranger blanc the north face mens resolve rain jacket tnf black air jordan retro 4 dam…

 27. flushnhunt says:

  flushnhunt

  majestic majestic new york yankees longline mesh vest exclusive to asos coach willis bag 9927 maschio nike roshe run floreale grigio oro hommes asics gel quantum 360 oranger blanc the north face mens resolve rain jacket tnf black air jordan retro 4 dam…

 28. womens ronald darby limited camo nike jersey nfl philadelphia eagles 21 2018 salute to service

  nike air max 90 zapatilla de deporteboot oro azul oakley sunglasses fast jacket lenses chicago cubs 23 ryne sandberg blue with white pinstripe pullover jersey adidas eqt black nike air force 1 high brown gold kvinners nike dunk gul svart

 29. winnercells says:

  winnercells

  detroit lions jason hanson jersey nike air max polka dots nike flyknit racer womens purple grey pittsburgh pirates cadet hat xlt nike foamposite pink eggplant nike lebron rojo oro

 30. gladatassen says:

  gladatassen

  air max thea obsidian beige ray ban wayfarer light tortoise shell polo ralph lauren stripe swim shorts blue note ray ban sunglasses 4165 justin bvlgari ring price in uae nike lebron 14 gold pink

 31. air jordan 6 doernbecher for vente online

  mens nike buffalo bills 85 charles clay game royal blue team color nfl jersey kvinders ralph lauren mesh polo orange gul nike lunarlon high prada men lace up adidas yeezy boost 11 salomo s lab xt noir blanc

 32. nike free flyknit 5.0 grau schwarz laufen schuhe

  adidas superstar high top noir femminile nike free tr flyknit 5.0 gituttio arancia vintage cincinnati bengals jersey reekbok revenge plus vintage blanco rojo nike air max tailwind 6 mujeres gris mens north face 3 in 1 jacket

 33. yicailottery says:

  yicailottery

  angels of anaheim 56 kole calhoun red cool base stitched mlb jersey 2014 15 chelsea fc 26 terry home soccer shirt kit air jordan 9 retro cool grey huarache jordan 11 cherry red low top how to knit a easy baby hat xl nike sb blazer low gt uk

 34. pandoraboxhn says:

  pandoraboxhn

  air max zero triple sort owned adidas yeezy boost 350 v2 sort and hvid air max tn wei脽 air jordan true flight herren lifestyle schuh list nike internationalist qs nero ops 3 nike free 5.0 kvinners r酶d gr氓

 35. v neck polo t shirts for hombres

  kobe 9 bon march茅 king ray ban tech liteforce rb4195 lt 9forty new era air jordan 13 retro grey toe recent kobe 9 rosso mamba for vendita vintage air jordan snapback

 36. noumoles says:

  noumoles

  femmes nike kyrie 1 rose bleu ciel mennns ralph lauren sweater r酶d svart adidas pr酶dator mania us ralph lauren pants gr眉n schwarz nike flyknit lunar 1 obsidian light armory bleu ribbon jordan retro 9 blau and orange

 37. cnovas says:

  cnovas

  dam盲nner nike free tr lila orangen dallas mavericks new era nba team classic 39thirty cap nike lebron xi elite noir baskets nike air max 90 em bianca arancia air jordan retro 1 womens sky blue black nike zoom structure 20 kvinders gr氓 bl氓

 38. trae waynes purple nike nfl minnesota vikings t shirt backer 26

  slim fit long sleeve polo shirts for m忙nd nike blackcamo womens sam mills salute to service nfl 51 carolina panthers t shirt air jordan phase 23 classic low leather air jordan 3 gold gold future adidas projoator uk 13 ray ban red flash lenses

 39. dadees says:

  dadees

  a buon mercato under armour curry 3 femminile blu pittsburgh pirates yellow hat nike flyknit lunar 2 blue turquoise year air jordan 14 hvit and svart zetsu nike air max 95 kvinners oransje lilla nike air max 2019 green uk

 40. cardinals 8 lamar jackson black aac patch stitched ncaa jersey

  usc beanie hat adidas superstar holographic womens nfl mens nike miami dolphins 67 daniel kilgore orange name number pullover hoodie nfl benson mayowa black 91 arizona cardinals nike name number logo pullover hoodie nike air max 1 mesh graustein womens…

 41. nike flyknit lunar 3 rot lila

  harrison smith limited jersey coach legacy crossbody air jordan retro 9 rosso oro femmes nike flyknit lunar 1 bleu vert north face mens resolve insulated jacket review adidas soccers schuhe rot silber

 42. debbieoleary says:

  debbieoleary

  ray ban rb4169 sunglasses usa prada sport sunglasses 2014 mackage crossbody hermes online kensington ugg boots ladies authentic versace belt new balance 1080 d v4

 43. kotakapps says:

  kotakapps

  ray ban white new wayfarer reebok gl 6000 white adidas originals shoes india mackage raffie bag nike free 5.0 mens 2017 rumors elite ronald powell youth jersey new orleans saints 56 home black

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.